Chata SnowFlake 1 s balkónom

Rozloha 80 m² | Kapacita 4+1

V podkroví sa nachádza spálňa so 4 samostatnými lôžkami. Ich rozloženie je možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám.

Na prízemí sa nachádza plne zariadená kuchyňa so zabudovanou varnou doskou a chladničkou, jedálenský kút a obývacia časť s TV a krbom. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

od 100 €/noc Rezervovať Galéria

Chata SnowFlake 2 s verandou

Rozloha 90 m² | Kapacita 5+1

Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné spálne. Hlavná spálňa má 2 lôžka a samostatné WC. V druhej spálni sú 3 oddelené lôžka, ktoré je možné podľa potreby spojiť a prispôsobiť tak požiadavkám hostí.

Na prízemí je k dispozícií plne zariadená kuchyňa so zabudovanou varnou doskou a chladničkou, jedálenský kút a obývacia časť s TV a krbovou pieckou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

od 100 €/noc Rezervovať Galéria

Cenník platný od 1.9.2021

TOP sezóna, Vianoce, Nový Rok ZIMA, Veľká noc LETO MIMOSEZÓNA
Chata Snowflake 1 180 € 140 € 120 € 100 €
Chata Snowflake 2 180 € 140 € 120 € 100 €

Podmienky ubytovania

  • Minimálna dĺžka pobytu je na 2 noci.
  • Uvedené ceny sú za 1 noc na chate.
  • Maximálny počet ubytovaných na Chate SnowFlake 1 sú 4 osoby a na Chate SnowFlake 2 je 5 osôb.
  • Na oboch chatách je možnosť 1 dodatočnej prístelky na pohovke v obývacej časti za cenu 15 €/osoba/noc.
  • Dieťa do 6 rokov je ubytované zdarma bez nároku na lôžko.
  • Každá ďalšia osoba nad 6 rokov - 15 €/osoba/noc.
  • Miestna daň za ubytovanie vo výške 0,80 €/osoba/noc je zahrnutá v cene ubytovania.

Storno podmienky

Pri rezervácii v hlavných sezónach a mimo sezóny môžeme požadovať 30 % zálohu vopred na účet. V prípade storna rezervácie, menej ako 14 dní pred nástupom na pobyt, sa stáva táto záloha nevratnou a slúži ako storno poplatok. V prípade storna rezervácie, viac ako 14 dní pred nástupom na pobyt, bude záloha vrátená na účet platiteľa v plnej výške. Pri rezervácii pobytu v TOP sezónach môžeme požadovať 100 % zálohu vopred na účet. V prípade storna rezervácie, menej ako 30 dní pred nástupom na pobyt, sa stáva táto záloha nevratnou a slúži ako storno poplatok. V prípade storna rezervácie, viac ako 30 dní pred nástupom na pobyt, bude záloha vrátená na účet platiteľa v plnej výške. Zaplatením zálohovej platby súhlasíte s týmito podmienkami. Ich porušenie môže mať za následok odoprenie ubytovania resp. zrušenie zmluvného vzťahu. Prevádzkovateľ Chát SnowFlakes, spoločnosť Snowpark Lučivná, s.r.o., považuje všetky údaje odoslané formou elektronického formulára za dôverné a preto prehlasuje, že tieto informácie neposkytne tretím stranám. Rešpektujeme súkromie návštevníkov webovej stránky v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002.

Alternatívne riešenie sporov